X
تبلیغات
مهر پرواز

مهر پرواز

جاذبه های گردشگری پوکت

فیل سواری در پوکت

فیل سواری در پوکت Elephant Trekking in Phuket   از پرطرفدارترین فعالیت ها در پوکت می باشد.که بسیار مورد توجه گردشگران می باشد . زیرا در هنگام سواری در طول مسیر از زیباییهای طبیعی لذت میبرند . از این فیل سواری میتوان یک بهره دیگر برد و آنهم یادگیری فیل سواری است . پوکت جزیره بسیار زیبایی می باشد . برای فیل سواری چرا که هم فیل سواری میکنید و هم از جزیره زیبا لذت ببرید . 

 فیل سواری در پوکت

سینما شناور در پوکت

در ناحیه ای بین دو صخره در نزدیکی جزیره کودا در پوکت سینمایی شناور که به دست اوله اسکرین طراحی شد ساخته شده است .این سینمای شناور از جاذبه های توریستی پوکت محسوب میشود . این سینمابه مناسبت فستيوال فیلم روی صخره ناو نوی طراحي شده و تمامي دعوت شدگان براي ورود به اين سينما از قايق استفاده مي کنند . ساختار به کار رفته در اين طراحي که از جاذبه های گردشگری تایلند میباشد به صورت مدولار و قسمت بندي شده بوده و از آنجائيکه تماماً از مواد بازيافتي در ساخت سينما شناور پوکت استفاده شده ، براي محيط زيباي اطراف خود آلودگي ندارد.

 

 

خلیج مایا در پوکت

خلیج مایا یکی از زیباترین و شگفت انگیزترین خلیج ها در تایلند در جزیره فی فی واقع شده است و بخشی از مجمع الجزایر کوه فی فی می باشد . به این بخش از تایلند یک بهشت واقعی بر روی زمین نیز گفته می شود . جایی که دست انسان هنوز به آن نرسیده است . مرجان های رنگارنگ و ماهی های استوایی که در زیر آب شنا میکنند کاملا پیدا هستند . از جاذبه های گردشگری تایلند جزیره فی فی می باشد که با بازی لئوناردو دی کاپریو برای اولین بار در این مکان فیلم برداری شد محسوب می شود . اگر از آندسته از مسافرینی هستید که قصد سفر کردن به تایلند را دارید بهترین زمان سفر به تایلند و خلیج مایا در فصل اوج توریست ها یعنی از نوامبر تا آوریل می باشد.

 

 

مسافران و گردشگران تور تایلند میتوانند از جاذبه های گردشگری پوکت دیدن نمایند.


برچسب‌ها: جاذبه های گردشگری تایلند,جاذبه های توریستی پوکت,فیل سواری در پوکت,سینمای شناور در پوکت,خلیج مایا در پوکت,
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۸:۳۶ توسط admin mehrparvaz دسته : نظر(0)